Menu
Your Cart

Доставка напоїв в Одесі

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Доставка напоїв в Одесі в будь-який район міста - «Васабі»

Доставка їжі та напоїв додому - останнім часом популярна послуга, пропонована ресторанами і службами доставки їжі. Багато замовляють суші або гарячі страви прямо на будинок, разом з ними можна замовити напої на будинок. Однак, не обов'язково робити замовлення напоїв на додаток до їжі, можна замовити їх окремо, замовлення буде оформлений і відправлений за вказаною адресою.

Для чого замовляти напої на будинок

Окремий розділ з напоями був створений для того, щоб можна було замовити їх в будь-який зручний час. Наприклад, напої можуть знадобитися під час свята, в офісі під час робочого дня, якщо немає часу відвідати магазин.

Доставка напоїв дозволяє економити час на покупку в магазині, не потрібно збиратися, витрачати час на похід в торгову точку. Служба доставки швидко підготує замовлене, потім кур'єри привезуть все за вказаною адресою максимально швидко.

Служба доставки «Васабі» має хорошу репутацію завдяки відмінній якості страв і швидкому обслуговуванню. Покупці можуть бути впевнені, що отримають якісний товар, який повністю відповідає опису, даному на сайті.

Які напої можна замовити додому і в офіс

Замовити напої в Одесі можна з асортименту на сайті: кока-колу, фанту, пепсі, спрайт. Всі напої з доставкою продаються в пластикових пляшках по 0,5 л. Напої замовити можна в будь-якій кількості, в одному найменуванні або в декількох.

Доставка напоїв додому включає також мінеральну газовану або не газовану воду «Моршинська». Обсяг пляшок, в яких можна газовані напої замовити, також 0,5 л.

Можна замовити напій - сік «Сандора» в асортименті: томатний, яблучний, апельсиновий, гранатовий, ананасовий, вишневий, грейпфрутовий, мультифруктовий. Різноманітність соків дозволяє вибрати із запропонованого те, що буде актуальним на даний момент.

Це 100% натуральні соки, розлиті в екологічну упаковку, що зберігає свіжість і смак вмісту. Ємність упаковки 1 л. Вартість напоїв не висока.

Замовити безалкогольні напої просто: потрібно вибрати товар, кількість і підтвердити його покупку в «Кошику». До замовлення можна додати страви з інших розділів. Замовити напої можна також за телефоном, вказаним на сайті. Зареєстровані користувачі, які роблять замовлення по одному і тому ж номеру телефону, беруть участь в бонусної програмі, за якою отримують знижку на оплату в залежності від суми замовлення. Чим більше загальна сума, тим вище знижка, купити кока колу і інші напої постійним замовникам стає вигідним. У службі доставки діють акції, наприклад, постійно діє акція для іменинників, яка передбачає знижку 25% на суму замовлення.

Доставка напоїв в офіс і додому займає не більше години, незалежно від того в якій точці міста знаходиться замовник. Якщо замовити кока колу або інший напій, вони будуть доставлені в будь-якій кількості і точно в зазначений час. Своєчасна доставка напоїв гарантує, що вони будуть свіжими, особливо це стосується соків, комфортною для вживання температури, в тому числі охолодженими, що дуже зручно в літню спеку. Кока кола купити можна кожен день протягом робочого дня служби доставки з 11 год до 22 год. Безкоштовна доставка в різні райони Одеси можлива від певної суми - 50 грн., 300 грн. або 500 гр. Якщо сума замовлення менше зазначеної, доставка платна. Уточнити всі питання, якщо вони виникли можна по телефону у оператора.

Expand
Collapse